مسیر صفحه جاری : اخبار
اخبار و رویدادها
سال 94 تمامی پروژه های مسکن مهر به بهره برداری می رسد
دوشنبه, فروردين 25, 1393 by خبرگزاری مهر

احمد اصغری مهرآبادی شامگاه یکشنبه در بازدید از مسکن مهر دهگلان كه با همراهي شماري از اعضاي كميسيون عمران مجلس شوراي اسلامي صورت گرفت، اظهار داشت: در مجموع واحدهای مسکن مهر استان 40 هزار واحد بوده است.
وی با اشاره به این مطلب که تا کنون 24 هزار و 400 واحد آن افتتاح شده است، افزود: در سال جاری 12 هزار و 500 واحد مسکن مهر استان کردستان به بهره برداری می رسد و سه هزار و 400 واحد آن نیز برای سال آینده باقی می ماند.
مهر آبادی یادآور شد: خوشبختانه در حال حاضر مشکلات مالیاتی براي افتتاح و بهره برداري از پروژه هاي مسكن مهر رفع شده است و بیمه مسکن مهر در کردستان نیز پرداخت شده است.

وی با اشاره به این مطلب که نبود مسجد و مدرسه در واحده های مسکن مهر دو مشکل اساسی اجرای این طرح است، ادامه داد: در خصوص رفع این مشکل جلسه ای فوق العاده برگزار شده است و مشکلات و راهکارها بررسی شده و در آینده نزدیک طرح کاملی در راستای رفع نواقص اجرا می شود.
قائم مقام وزیر راه و شهرسازی گفت: در زمینه تامین هزینه های مسکن مهر در بين دستگاه های خدمات رسان اختلاف وجود دارد و انتظار می رود با برنامه ریزی سهم دستگاه ها مشخص و به مشکلات این حوزه رسیدگی شود.
بازديد يك روزه اعضاي كميسيون عمران مجلس شوراي اسلامي با همراهي شماري از معاونين وزرات خانه ها و همچنين مديران استاني از صبح امروز آغاز شد و اين اقدام با برگزاری شورای برنامه ریزی استان كردستان به اتمام رسید.