مسیر صفحه جاری : اخبار
اخبار و رویدادها
اطلاعیه روابط عمومی انجمن انبوه سازان مسکن و ساختمان آذربایجان شرقی
شنبه, ارديبهشت 13, 1393 by روابط عمومی انجمن انبوه سازان استان آ.ش

اخیرا" گزارش های متعددی از کیفیت نازل قسمتی از میلگرد های موجود در بازار به دستمان رسیده است که از عدم رعایت استاندارد های لازم در تولید این محصول توسط برخی از تولیدکنندگان داخلی حکایت دارد. بر اساس این گزارش،میلگردهای یاد شده به دلیل داشتن برش طولی و احتمالا" عدم نورد صحیح،از استحکام لازم برخوردار نبوده و موجب وارد آمدن خسارتهای عدیده به سازندگان مسکن گردیده که یقینا" در صورت استفاده از این گونه میلگردها در ساخت ابنیه ها،خسارتهای جبران ناپذیری گریبانگیر ساکنان آنها خواهد شد.
روابط عمومی انجمن انبوه سازان استان با تاکید مجدد بر اینکه گزارش های رسیده در این مورد صرفا" از طرف همکاران و سازندگان محترم مسکن و ساختمان بوده است، ضمن درخواست از نهاد های مسئول بویژه سازمان ملی استاندارد ایران و وزارت صنعت،معدن و تجارت برای پیگیری موضوع،از تمامی همکاران و فعالان محترم بخش مسکن و ساختمان تقاضا دارد به هنگام خرید مصالح ساختمانی بویژه میلگرد از مرغوبیت محصول و قابلیت تولید کنندگان آنها اطمینان کامل حاصل کرده و از بروز حوادث ناگوار بعدی پیش گیری به عمل آورند.
خاطر نشان می سازد انجمن انبوه سازان استان آمادگی کامل دارد تا با ارائه ی اسناد متقن،نهاد های ذیصلاح مسئول را در جهت رفع مشکلات یاد شده یاری نماید.
     روابط عمومی انجمن انبوه سازان مسکن و ساختمان آذربایجان شرقی_ نهم اردیبهشت 93